Nabídka práce – PROMET GROUP, a. s.

27/02/2019 - 22:53

PROMET GROUP, a. s., pro svou dceřinou společnost zabývající se obchodem se surovinami pro slévárenský a ocelárenský průmysl v teritoriu střední Evropy hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SLÉVÁRENSKÉ PRODUKTY

Pracovní náplň:

  • zajišťování prodeje slévárenských polotovarů, výrobků a zboží,
  • zpracování kupních smluv, nabídek a poptávek; příprava podkladů pro obchodní jednání,
  • analýza potřeb zákazníků, sledování situace na trhu,
  • vedení databáze současných a potenciálních zákazníků, dokumentace k jednotlivým obchodním případům,
  • sestavování plánu expedice a inkasa na určité období, spolupráce při návrhu obchodních plánů,
  • zajišťování styku s odběrateli,
  • kontrola a řešení pohledávek – urgence a jejich vymáhání,
  • projednání uplatňovaných reklamací,
  • akviziční činnost – vyhledávání nových zákazníků a možnosti odbytu.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ metalurgické inženýrství, slévárenství,
  • aktivní znalost NJ nebo AJ,
  • praxe v oblasti prodeje slévárenských produktů výhodou, ne podmínkou,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • ochotu cestovat (2–3 dny v týdnu na SC),
  • komunikační schopnost, analytické myšlení, argumentace a přesvědčování, asertivita,
  • spolehlivost, loajalita, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, schopnost vést obchodní jednání.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti,
  • motivační ohodnocení,
  • firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon Blackberry,
  • benefity – stravenky Sodexo, příspěvek na penzijní připojištění, jazyková výuka,
  • možnost dalšího vzdělávání, firemní školení,
  • hlavní pracovní poměr, zkušební doba 3 měsíce,
  • nástup možný ihned, místo pracoviště Ostrava.

Kontakt: PROMET GROUP, a. s., personální oddělení, Ing. Lenka Foretníková, hr@prometgroup.eu, tel.: 595 153 391

Nahoru