15.10.2015 / Motivační seminář

V rámci tohoto semináře vystoupí tři představitelé progresivních českých firem. Účelem jejich přednášek je seznámit studenty s trendy vývoje a výroby pokročilých materiálů zejména do leteckého a petrochemického průmyslu.

Cílem tohoto semináře je zdůraznění nutnosti spolupráce českých technických firem se studenty.

Program:
9:30 - 9:55 - Vývoj v oblasti výrobních simulací (Ing. Vladimír Krutiš, Ph.D. - Mecas ESI, s.r.o)
10:00 - 10:25 - Výroba součástí pro letecký průmysl v českých podmínkách (Ing. Jarmil Cileček - Alucast, s.r.o)
10:30 - 10:55 - Na lidech záleží - příběh S+C Alfanametal (Ing. Libor Zemánek - S+C Alfanametal, s.r.o)

Pro zefektivnění organizace semináře a přípravu reklamních předmětů, prosíme o přihlášení na facebookové stránky, viz odkaz, nebo na e-mail:

slevaci2013@gmail.com