26. 2. 2015 / Exkurze do slévárny Alucast Tupesy

odjezd_FIMES_ALUCAST

Čtvrtek 26. února 2015, ODJEZD: 8.00 h (autobusem od FSI, Technická 2, starý vjezd do areálu za výškovou budovou, viz obr.), NÁVRAT: okolo 15.00 h, POPIS SLÉVÁRNY: Slévárny ALUCAST a FIMES patří ke špičkovým evropským firmám vyrábějícím odlitky ze slitin hliníku technologií vytavitelného modelu. BESEDA: Po exkurzi proběhne s vedoucími pracovníky slévárny (absolventy FSI VUT) a také s kantory, doktorandy a současnými studenty oboru slévárenství ÚST beseda na téma: „Uplatnění a perspektivy růstu absolventů oboru slévárenství v praxi a náplň studia slévárenské specializace“. STUDENTI, KTEŘÍ SI VOLÍTE SVÉ DALŠÍ ZAMĚŘENÍ, VYUŽIJTE TÉTO MOŽNOSTI SEZNÁMIT SE BLÍŽE S PERSPEKTIVNÍM OBOREM SLÉVÁRENSTVÍ! V případě zájmu se prosím obraťte na sekretariát odboru (tel.: 541 142 653, příp. mailem: svadbikova@fme.vutbr.cz, nebo po 20. 2. na e-mail: horacek@fme.vutbr.cz)