Vzdělávací kurzy a semináře

     Ústav strojírenské technologie – Odbor technologie tváření kovů a plastů nabízí zájemcům z firem státního i soukromého sektoru možnost doplnění znalostí z oblasti plošného a objemového tváření, včetně počítačové podpory vybraných technologií.

 

     Nedílnou součástí osnov kurzu je oblast automatizace ve tváření a konstrukce nástrojů pro lisy. V minulosti odbor technologie tváření kovů a plastů zajišťoval krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací kurzy pro potřeby růstu kvalifikace vybraných techniků a inženýrů u firem, např. Hanon Systems Autopal Services s.r.o., Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o., Metalplast Lipník nad Bečvou s.r.o., Neumayer CR (nyní Metaldyne Oslavany) s.r.o., TRANZA a.s. - závod Břeclav, MANN + HUMMEL (CZ) Nová Ves a další.

 

     Účastníci kurzu získají nejnovější poznatky z oblasti tváření kovů a slitin od renomovaných pedagogů z uznávané instituce, jako je Vysoké učení technické v Brně. Oblast tváření je nedílnou součástí strojírenské technologie, která tvoří akreditovaný obor na FSI VUT v Brně (FEANI od r.1996).

 

      Kurzy budou otevřené na základě zájemců z praxe, program je uzpůsoben jejich požadavkům "na míru".

 

     Příklady realizovaných kurzů:

 

Bližší informace a přihlášky si vyžádejte na adrese:
FSI VUT v Brně, Ústav strojírenské technologie - odbor technologie tváření kovů a plastů
Ing. Kamil Podaný, Ph.D.
Technická 2896/2, 616 69 Brno
Tel: 541143250
E-mail: podany@fme.vutbr.cz